Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SKÅL, Anders Bruno Liljefors, Gustavsberg, stengods, glasyr i beige, dekor av ansikten, signerad AB Liljefors samt studiohand, inpressat Gustavsberg, höjd 18, diameter 53 cm
Lagningar
191744
2013-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här