Skål Anders Bruno Liljefors för Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKÅL, Anders Bruno Liljefors, Gustavsberg, stengods, glasyr i beige, dekor av ansikten, signerad AB Liljefors samt studiohand, inpressat Gustavsberg, höjd 18, diameter 53 cm

Lagningar

191744

2013-06-19