Nalle Steiff

Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALLE, 1930-tal, Steiff, knapp i örat, rörliga ramar, höjd 44 cm

Slitage, filten skadad på ramarna, ögon ej original, hål, sydda ögonbryn

191778

2013-06-19