Fat Birger Kaipiainen

Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen
Fat Birger Kaipiainen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, Birger Kaipiainen, stengods, motiv med två flickor och docka, signerat Kaipianen, 33x36 cm

Lagningar, kantnagg

191782

2013-06-19