Figuringrupp i rokokostil

Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, 1900-tal, porslin, Musicerande par, neapelliknande märke, hljd 18 cm

Nagg, smärre skador

191790

2013-06-19