Figuringrupp i rokokostil

Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil
Figuringrupp i rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, 1900-tal, porslin, rokokopar vid schackbord, neapelliknande märke, höjd 19, längd 20 cm

Enstaka nagg, liten skada

191791

2013-06-19