Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Tyskland, 1900-tal, porslin, för tre ljus vardera, rik dekor av blommor, höjd 16 cm, avtagbara ljusarmar
Nagg
191794
2013-06-19