Ljusstakar i porslin

Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin
Ljusstakar i porslin

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Tyskland, 1900-tal, porslin, för tre ljus vardera, rik dekor av blommor, höjd 16 cm, avtagbara ljusarmar

Nagg

191794

2013-06-19