Joseph William King oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KING, William Joseph (1857-?): Marinmålning med båtar, signerad och daterad William J King 1900, olja på duk, 21x38 cm

191850

2013-06-19