Oljemålning figur på lansdväg

Oljemålning figur på lansdväg
Oljemålning figur på lansdväg
Oljemålning figur på lansdväg
Oljemålning figur på lansdväg
Oljemålning figur på lansdväg
Oljemålning figur på lansdväg

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figur på landsväg, otydligt signerad, olja på duk, 46x55 cm

191863

2013-06-19