Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad EÖ 1962, olja på pannå, 94x120 cm
Fläckar
191882
2013-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här