Thomas Haftsröm oljemålning

Thomas Haftsröm oljemålning
Thomas Haftsröm oljemålning
Thomas Haftsröm oljemålning
Thomas Haftsröm oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAFSTRÖM, Thomas (Född 1954): Komposition med jordgubbar, signerad T Hafström, olja på duk, 50x60 cm

191894

2013-06-20