Oljemålning interiör med läsande kvinna
2013-06-19
191904
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med läsande kvinna, olja på pannå, 25x19 cm
Krackeleringar