Thomas Hill McKay oljemålning
Vollendet
2013-06-19
191921
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MCKAY, Thomas Hill (1875-1941): Landskap med figur, signerad T.H. McKay, olja på duk, 25x35 cm