Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CONTRERAS, Albert (född 1933): No 31, signerad och daterad Contreras 1966, olja på duk, 37x37 cm
Smärre ytmärken
191934
2013-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här