Albert Contreras oljemålning

Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 31, signerad och daterad Contreras 1966, olja på duk, 37x37 cm

Smärre ytmärken

191934

2013-06-20