Ernst Henseler oljemålning

Ernst Henseler oljemålning
Ernst Henseler oljemålning
Ernst Henseler oljemålning
Ernst Henseler oljemålning
Ernst Henseler oljemålning
Ernst Henseler oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

HENSELER, Ernst (1852-1940): Interiör med handarbetande kvinna, signerad Ernst Henseler München, olja på duk, 75x100 cm

Zustandsbeschreibung

191975

2013-06-20