Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
HENSELER, Ernst (1852-1940): Interiör med handarbetande kvinna, signerad Ernst Henseler München, olja på duk, 75x100 cm
Zustandsbeschreibung
191975
2013-06-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner