John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Separation" monogramsignerad och daterad JIB, olja på duk, 64x82 cm

Tryckmärken

191978

2013-06-19