John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Landskap - Vamlingbo (Gotland), monogramsignerad och daterad JIB-68, olja på duk, 65x85 cm

Tryckmärken

191985

2013-06-19