Böcker, 1700-1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, blandade ämnen, 1700-1900-tal, bl. a. Cederblom, Svenska allmogedräkter, 1921, Modärn sykonst, 1910, Creutzburg, Kultur im Spiegel der Landschaft, 1930, m. fl.
Varierande skick, skador
191996
2013-07-14