Böcker, 1700-1900-tal

Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal
Böcker, 1700-1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, blandade ämnen, 1700-1900-tal, bl. a. Cederblom, Svenska allmogedräkter, 1921, Modärn sykonst, 1910, Creutzburg, Kultur im Spiegel der Landschaft, 1930, m. fl.

Varierande skick, skador

191996

2013-07-14