John Ivar Berg akryl

John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Hobbyorkidéodlaren", monogramsignerad och daterad JIB, akryl på duk, 70x98 cm

192006

2013-06-20