NG Stenqvist olja

NG Stenqvist olja
NG Stenqvist olja
NG Stenqvist olja
NG Stenqvist olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogsöga", signerad, 2000, olja på duk, 73x100 cm

Kantslitage

192015

2013-06-20