Albert Contreras olja

Albert Contreras olja
Albert Contreras olja
Albert Contreras olja
Albert Contreras olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 195, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 29x29 cm

192038

2013-06-20