Ulf Malmgren oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Tecken i skyn", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 63x105 cm
Kuntoraportti
192059
Päivämäärä:
2013-06-21