Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Tecken i skyn", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 63x105 cm

Kuntoraportti

192059

Päivämäärä:

2013-06-21