Ulf Malmgren olja

Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): Amsterdamsviten 1990-95: "Kvinnorörelse" (Woman´s movement), signerad och daterad U Malmgren 1995, olja på duk, 62x37 cm

192063

2013-06-21