Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, vitmålad, 1950-tal, troligen Gemla, höjd 90 cm

Slitage, delar saknas

192074

2013-06-20