Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIBLIOTEKSTRAPPA, med potta, mahogny, 1800-talets slut, klädda steg, höjd 69, 76x49 cm

Bruksslitage

192114

2013-06-20