Ulf Malmgren olja

Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): Amsterdamsviten 1990-95: "Kvinnorörelse 3" (Woman´s movement), signerad och daterad U Malmgren 1995, olja på duk, 85x130 cm

192139

2013-06-21