Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
MALMGREN, Ulf (1937-2012): Amsterdamsviten 1990-95: "Kvinnorörelse 3" (Woman´s movement), signerad och daterad U Malmgren 1995, olja på duk, 85x130 cm
192139
2013-06-21