Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD, utan stenskiva, 1800-tal, Louis XVI-stil, skuren och förgylld dekor, höjd 76, 78x53 cm

192153

2013-06-20