Marc Tobey färglitografi

Marc Tobey färglitografi
Marc Tobey färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOBEY, Marc (1890-1976): Komposition, signerad och daterad Tobey 61, numrerad 61/100, färglitografi, bladstorlek 26x34 cm

192154

2013-06-22