Ulf Malmgren olja

Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Rose" - Stockholm, signerad och daterad U Malmgren 1988, olja på duk, 73x90 cm

192185

2013-06-21