Bord Moroso Italien

Bord Moroso Italien
Bord Moroso Italien
Bord Moroso Italien
Bord Moroso Italien
Bord Moroso Italien
Bord Moroso Italien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, "Supernatural", Moroso, Italien, vit plast , höjd 70, 73x73 cm

Skiva med repor, slitage

192190

2013-06-21