Tekanna Tibet

Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet
Tekanna Tibet

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

TEKANNA, Tibet, 1900-talets första hälft, patinerad metall med reliefdekor, höjd 19 cm

Slitage, buclor

192204

2013-06-20