Tiono Stefanoni färgserigrafi

Tiono Stefanoni färgserigrafi
Tiono Stefanoni färgserigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEFANONI, Tino (född 1937): Sydländskt landskap med hus, signerad, numrerad 147/150, färgserigrafi, 30x30 cm

192208

2013-06-20