CF Reuterswärd Non violence bronsskulptur

Klubbat för:

56 000 SEK

50 000 SEK

REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): Non violence,
signerad och numrerad CFR 2/150, patinerad brons, sockelns längd 29, höjd med stensockel 18,5 cm.
Gjutarmärkt M Italy (Fonderia Mariani)

192221

2013-06-21