Klubbat för:
56 000 SEK
50 000 SEK
REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): Non violence,
signerad och numrerad CFR 2/150, patinerad brons, sockelns längd 29, höjd med stensockel 18,5 cm.
Gjutarmärkt M Italy (Fonderia Mariani)
192221
2013-06-21