Mössbord Hälsingland

Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland
Mössbord Hälsingland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, Hälsingland, 1800-talets första hälft, furu,delvis bemålat, höjd 83, 85x82 cm

Skador, nyckel saknas

192240

2013-06-21