Litografi efter Carl Larsson

Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919) efter: "Vikingatåg", signerad och daterad i trycket C. L Sundborn 1900, V. Jernbergh Lit., litografi efter akvarell, 60x91 cm

192273

2013-06-21