Ljusstakar tenn 1800-tal

Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Swen Ekström (1823-1861) Norrköping, på rund fot, botten med gjuten signatur S. EkStröm, ej daterade, höjd ca 10 cm

Skador, renoverade och kompletterade

192278

2013-06-21