Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Swen Ekström (1823-1861) Norrköping, på rund fot, botten med gjuten signatur S. EkStröm, ej daterade, höjd ca 10 cm
Skador, renoverade och kompletterade
192278
2013-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här