Klockkedja 18 k guld

Klockkedja 18 k guld
Klockkedja 18 k guld
Klockkedja 18 k guld
Klockkedja 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLOCKKEDJA, ärtlänk, HÄNGE, rökdon/snoppare, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, längd 36,5 cm, vikt ca 19,5 g

Skador

192322

2013-06-21