Konsolbord
2013-06-21
192327
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD med marmorskiva, gustaviansk stil omkring 1900 förgylld, höjd 88, 53x82 cm
Benkrysset med skador, löst dekorelement i form av urna medföljer