Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): "Korsika", signerad Lundbohm, daterad a tergo 1968, olja på duk uppfäst på pannå, 21x68 cm

Fläckar

192331

2013-06-22