Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD, 1 par, omarbetade från barocka dekorelement i form av voluter, träskurna och bronserade, höjd 80, 65x35 cm

Skador, slitage, lösa delar medföljer

192338

2013-06-21