Penselbad jade

Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade
Penselbad jade

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELBAD, jade, Kina, 1900-talets första hälft eller äldre, diameter ca 7 cm
Enligt uppgift i samma familjs ägo sedan 1950-tal

Skador, nagg, avslag

192355

2013-06-22