Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELBAD, jade, Kina, 1900-talets första hälft eller äldre, diameter ca 7 cm
Enligt uppgift i samma familjs ägo sedan 1950-tal
Skador, nagg, avslag
192355
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här