Carl Skånberg olja

Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja
Carl Skånberg olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Kustlandskap med segelbåtar, stämpelsignerad och daterad Carl Skånberg, olja på pannå, 40x69 cm

192360

2013-06-25