Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MODELLFLYGPLAN, "Focke Wulf FW 190", balsaträ, plast, duk, infällbara landingsställ, saknar motor, servon finns monterade i ving flaps, längd 160, spännvidd 194 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador
192365
2013-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner