Spegellampett gustaviansk

Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk
Spegellampett gustaviansk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för ett ljus, gustaviansk, Stockholms hallstämpel 1787, förgylld och skuren dekor, 86x45 cm

smärre dekorskador, lampetthållare saknas, renoverad och kompletterad

192372

2013-06-22