Gustav Rudberg olja

Gustav Rudberg olja
Gustav Rudberg olja
Gustav Rudberg olja
Gustav Rudberg olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Hven, ristad signatur Rudberg och daterad 1961, olja på duk, 52x65 cm

192380

2013-06-21