Skrivbord stol NK Ulriksdals Slott
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, med STOL, 1910-tal, Nordiska Kompaniet, fanérade i björk, höjd 78, 110x62 cm
PROVENIENS. Inventariemärkt Gustav VI Adolf Ulriksdals Slott samt GAL (Kronprins Gustav Adolf och Kronprinsessan Louise)
Skrivbordet med löst ben, fanérslaäpp, slitage
192399
2013-06-22