Skrivbord stol NK Ulriksdals Slott

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, med STOL, 1910-tal, Nordiska Kompaniet, fanérade i björk, höjd 78, 110x62 cm
PROVENIENS. Inventariemärkt Gustav VI Adolf Ulriksdals Slott samt GAL (Kronprins Gustav Adolf och Kronprinsessan Louise)

Skrivbordet med löst ben, fanérslaäpp, slitage

192399

2013-06-22