Skrivbord NK Ulriksdals Slott

Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott
Skrivbord NK Ulriksdals Slott

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med STOL, 1910-tal, Nordiska Kompaniet, fanérade i björk, höjd 78, 110x62 cm
PROVENIENS. Inventariemärkt Gustav VI Adolf Ulriksdals Slott samt GAL (Kronprins Gustav Adolf och Kronprinsessan Louise)

Stol med mindra spricka, slitage och fläckar

192407

2013-06-22