Orientmatta Kurd antik

Orientmatta Kurd antik
Orientmatta Kurd antik
Orientmatta Kurd antik
Orientmatta Kurd antik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Kurd, antik, galleri, ca 95x378 cm

Slitage, lagningar

192408

2013-06-22