Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserat, höjd 75, 130x68 cm

Färgbortfall, fläckar, pastellageskador

192412

2013-06-22