Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, mahogny, Karl Johan, 1800-tal, röd kretongklädsel

Fanérskador, slitage

192423

2013-06-25