Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD med 4 st iläggsskivor, almfanér, 1800-tal, bordet i 2 delar, höjd 73, 120x132,5 cm, iläggsskivorna 60 cm vardera
Skador, fothylsor saknas
192424
2013-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här