Bord i almfanér

Bord i almfanér
Bord i almfanér
Bord i almfanér
Bord i almfanér
Bord i almfanér
Bord i almfanér

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD med 4 st iläggsskivor, almfanér, 1800-tal, bordet i 2 delar, höjd 73, 120x132,5 cm, iläggsskivorna 60 cm vardera

Skador, fothylsor saknas

192424

2013-06-25